A IV. Járdányi Pál Szolfézs- és Népdalénekési Verseny díjazottjai

Szívből gratulálunk mindazoknak, akik az idei verseny bármelyik fordulójában megmérettették magukat - reméljük, hogy a verseny izgalma mellett, a felkészülés és a feladatok teljesítése közben is sok örömteli pillanat részesei voltak.

Nagyon köszönjük minden kollégának, hogy áldozatos munkájával segítette a diákok felkészülését - a versenyen elért eredmények az ő érdemük is. Az idei verseny legeredményesebb tanára: Jäger Judit, a Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium és Zenei Alapfokú Művészeti Iskola szolfézstanára.

A verseny szervezői ez úton is külön köszönetüket fejezik ki mindazoknak, akik a verseny létrejöttéhez és lebonyolításához segítő kezüket nyújtották.
   
...reméljük, mihamarabb újból találkozhatunk...

az idei verseny feladatsorai
Követelmények / Feladatsorok
Az írásbeli feladatok kijavítása és a szóbeli pontszámok összegzése után a zsűri döntésének értelmében a következő tanulók jutottak a döntőbe (az eredményekről a nevező intézmények hivatalos formában is kaptak értesítést) - GRATULÁLUNK!:
Eredmények - Elődöntő
(a II. A korcsoportban sajnos nem volt döntőbe jutó versenyző)

döntő: 2022. március 10. a Járdányi Pál Zeneiskola AMI-ban

A döntő programja (regisztráció, írás- és szóbeli feladatok, népdaléneklés időpontbeosztása, kiegészítő tudnivalók)
Döntő

a döntő lebonyolításához kapcsolódó fontos kiegészítő információkat itt találja

A Népdaléneklési Verseny zsűri által kijelölt népdalai:
Népdalok

a szolfézs- és népdaléneklési verseny követelményei valamint az idei elődöntő feladatsorai
Követelmények / Feladatsorok
A versenykiírás részletei a Versenykiírás / Versenyszabályzat menüpontban olvashatóak.

A 2022-es verseny zsűrije:
Simon Attiláné Sármási Ágnes (a zsűri elnöke)
Hudivók Marianna
Győriványi Katalin

a IV. Budapesti Járdányi Pál Népdaléneklési Verseny tiszteletbeli zsűritagja:
Papp Károlyné Papp Zsuzsanna - egyetemi docens

A 2019-es versenyről bővebb információk (követelmények, feladatsorok, díjazottak, zsűri) a Korábbi versenyek menüpontban találhatóak.

Elődöntő továbbjutók- III. korcsoport

III. korcsoport
(betűrendben A-Z)

csak írás

1. Juhász Bence

2. Tóth Zsuzsanna


írás és szóbeli

1. Debreczeni Huba

2. Hamar Luca Valentina

3. László Lotti

4. Németh Miléna

5. Vági Regina